PHHL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
Wegi
Admin
Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 18. 03. 18
Age : 42
Location : Tlučná

Včasné zadávání výsledků a statistik zápasů včetně informace pro DK Empty Včasné zadávání výsledků a statistik zápasů včetně informace pro DK

Sun Mar 18, 2018 3:33 pm
Letos mi některé týmy oslovovali s tím, abych doplnil jejich výsledky jako zpracovatel statistik na web a já bohužel musel odpovídat, že nejsem schopný sehnat zápis o utkání. Druhým problém byl, aby se informace o udělených trestech ve hře dostali k Petrovi včas a zahájilo se řádné disciplinární řízení.

V propozicích již máme pro toto pravidlo, viz kapitolu 5.5 Informování o výsledku, kterou bohužel týmy nedodržují.

Obecně si myslím, že v době "chytrých" mobilních telefonů a aplikací jako je CamScanner apod. není problém, aby zástupce domácího týmu po utkání nafotil do mobilu zápis o utkání a poslal mi ho na mail.

Byli byste pro její striktní uplatňování, tj. domácí tým má povinnost poslat do dvou dnů od odehrání zápasu nascenovaný zápis o utkání na zpracovatele statistik a v případě vícenásobného nedodržování pak může přijít tým o určité body?
AHC GLADIATORS
AHC GLADIATORS
Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 23. 03. 18

Včasné zadávání výsledků a statistik zápasů včetně informace pro DK Empty Re: Včasné zadávání výsledků a statistik zápasů včetně informace pro DK

Fri Mar 23, 2018 8:37 pm

My jsme měli v pravidlech odeslání ofoceného zápisu domácím týmem na email a to nejpozději do dvou hodin po zkončení utkání, jinak pokuta pro domácí tým. Nikdo s tím neměl problém a vetšinou do 15min po zkončení zápasu byl zápis na emailu. A i teď mám všechny zápisy z PHHL ofocené doma.

Mělo by se ujasnit, zda se budou počítat i druhé asistence a striktně to dodržovat na všech zápasech. Přijde nám, že praxe se liší rozhodčí od rozhodčího a to pak samozřejmě může vést k neregulérnosti individuálních statistik, které pak úplně ztrácí smysl.
avatar
Wegi
Admin
Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 18. 03. 18
Age : 42
Location : Tlučná

Včasné zadávání výsledků a statistik zápasů včetně informace pro DK Empty Re: Včasné zadávání výsledků a statistik zápasů včetně informace pro DK

Fri Mar 30, 2018 10:43 am
Jsem rád, že potvrzuješ, že v jiných soutěžích lze toto pravidlo uplatňovat.

Souhlasím s Vámi, že ty statistiky jsou obecně problematické. Umím si představit, že se shodneme na tom, že se druhá asistence nebude zapisovat. Bohužel je tam řada dalších faktorů, které je ovlivňují. Někdy jsou uvedeni u gólů hráči, respektive čísla hráčů, kteří ale nejsou uvedeny na soupisce a většinou to pak zapisovatel řeší tak, že vloží do systému hráče s nějakým nejvíc odpovídajícím číslem. Letos jsem se setkal zrovna v našem případě, že jsem měl jako střelec označeného hráče, který ale zápas vůbec nehrál Sad

Dle mě je to celé o tom, abychom k zápasům na stránky vkládali vždy i zápisy o utkání a kdokoliv je mohl zkontrolovat a popřípadě nahlásit problém k opravě, jako jste to třeba v průběhu sezóny udělali i Vy a za to díky.
avatar
Pavel Chrastek
Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 20. 03. 18

Včasné zadávání výsledků a statistik zápasů včetně informace pro DK Empty Re: Včasné zadávání výsledků a statistik zápasů včetně informace pro DK

Wed May 23, 2018 8:44 am
Navrhujeme tento ukon prenest na obsluhu casomiry. Zaroven by mohl i tisknout zapis pred utkanim
Sponsored content

Včasné zadávání výsledků a statistik zápasů včetně informace pro DK Empty Re: Včasné zadávání výsledků a statistik zápasů včetně informace pro DK

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru