Share
Goto down
Admin
Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 18. 03. 18
Age : 36
Location : Tlučná
Zobrazit informace o autorovi

Velké výkonnostní rozdíly mezi týmy

za Sun Mar 18, 2018 3:17 pm
V letošní sezóně se zřetelně ukázalo, že výkonnosti týmů jsou rozdílné. Na druhou stranu zde byly i velké rozdíly mezi týmy, které chtěli hrát před sezónou skupinu B a nechtěli přesunout do A, viz Lev Toužim, Chaos Sytno a ostatními týmy skupiny B.

Preferuje někdo zůstat u letošního modelu, tj. jedné skupiny?

V případě rozdělení týmů do dvou výkonnostních skupin se ke mě dostali dva preferované modely:
a) Týmy budou rovnoměrně rozděleni do dvou skupin vedením soutěže dle výsledků uplynulého ročníku a bude se uplatňovat klasický systém sestupů a postupů. Týmy v obou skupinách mají stejná kritéria pro registraci hráčů do soutěže.

b) Týmy budou sami rozhodovat o tom, do jaké skupiny se přihlásí, tj. jde o dvě nezávislé skupiny, kde v A skupině by zůstali obdobná kritéria pro registraci hráčů, jako platí dosud a B skupina by se vrátila ke kořenům hobby ligy, kdy budou smět nastupovat hráči se zkušeností z registrovaných soutěží pouze nad 35 let a mladší hráči by museli být tzv. z "rybníku", tj. nikdy nebyli registrovaní.

Jakou variantu preferujete, popřípadě máte návrh na jinou?
avatar
Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 23. 03. 18
Zobrazit informace o autorovi

Re: Velké výkonnostní rozdíly mezi týmy

za Fri Mar 23, 2018 8:40 pm
Původně jsme plánovali pro ročník 18/19 účast v KS mužů, ale vzhledem k požadavkům svazu (právní subjektivita, registrace atd.) a vzhledem k nedostatku hráčů, který řešíme už v této sezóně, jsme na 90% rozhodnuti pokračovat v PHHL. Tým Gladiators je pro rozdělení soutěže na dvě skupiny a zavedení povinnosti sestupů a postupů. Tím pádem musí být stejná pravidla startu hráčů pro A i B skupinu, aby sestupující tým z A nemusel vyhazovat hráče, nesplňující podmínku pro start ve skupině B.
A pokud tým ve skupině B posílí kvalitními hráči a bude skupinu výkonostně přesahovat, měl by rozhodně postoupit do A, aby neznechucoval hru ostatním týmům.

Za nás musíme říct, že zápasy, které končí dvouciferným rozdílem nás vůbec nebaví a těžko můžou bavit soupeře. Další věc je, že tyhle zápasy strašně ovlivňují kanadské bodování, protože vynechat jeden zápas proti slabému soupeři může pro lepšího hráče znamenat velkou ztrátu ve statistikách. Není výjimkou, že hráči z první desítky bodování získají v zápasech s posledními týmy i deset kanadských bodů...
Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 20. 03. 18
Zobrazit informace o autorovi

Re: Velké výkonnostní rozdíly mezi týmy

za Wed May 23, 2018 9:02 am
Rozdeleni souteze na A - B ( na pulku), podle vysledku letosni sezony. Dvoukolovy system se 2 sestupujicimi a postupujicimi.
Sponsored content

Re: Velké výkonnostní rozdíly mezi týmy

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru